Dodano dnia 05 listopada 2025
Cyrkulator zanurzeniowy do gotowania sous vide SmartVide 5
4350 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Sammic
OPIS
Nr katalogowy: 1180100
Opis:
Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej Obudowa panelu sterowania i uchwyt wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym Odpowiedni do naczyń o maks. poj. 30 l Wydajny silnik o mocy 1600 W Waga netto: 3,1 kg Torba do bezpiecznego transportu urządzenia do nabycia osobno (1180085) Pojemnik izolowany GN 1/1 (H)200 mm do cyrkulatora SmartVide 5 do nabycia osobno (1180060).
Dane techniczne:
| Szerokość | 116,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 128,00 mm |
| Wysokość | 330,00 mm |
| Pojemność | 30,00 l |
| Materiał wykonania | włókno szklane |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1600 |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | 5 °C |
| Temperatura maksymalna | 95 °C |
Faktura VAT.
ID 18795
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie