Dodano dnia 05 listopada 2025
Cyrkulator zanurzeniowy do gotowania sous vide SmartVide 9
7000 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Sammic
OPIS
Nr katalogowy: 1180140
Opis:
Konstrukcja i uchwyt wykonane ze stali nierdzewnej Odpowiedni do naczyń o maks. poj. 56 l Wydajny silnik o mocy 2000 W Waga netto: 4,2 kg Torba do bezpiecznego transportu urządzenia w zestawie (1180085) Pojemnik izolowany GN 2/1 (H)200 mm do cyrkulatora SmartVide 9 do nabycia osobno (1180065).
Dane techniczne:
| Szerokość | 124,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 140,00 mm |
| Wysokość | 360,00 mm |
| Pojemność | 56,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | 5 °C |
| Temperatura maksymalna | 95 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
Faktura VAT.
ID 18799
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie