Dodano dnia 05 listopada 2025
Cyrkulator zanurzeniowy do sous vide 80
1700 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Sammic
OPIS
Nr katalogowy: 221143
Opis:
Korpus wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304. Element grzewczy wykonany ze stopu niklu dla wysokiej wytrzymałości, łatwy do zdemontowania w celu szybszego osuszenia. Nadaje się do pojemników o pojemności 80 litrów i minimalnej wysokości 200 mm. Timer: od 5 minut do 99 godzin i 59 minut (interwały co 1 minutę). Zakres temperatury: od 5°C do 95°C (regulacja co 0,1°C). Możliwość przełączania jednostki temperatury między °C a °F. Ochrona przed przegrzaniem i grzaniem przy zbyt niskim poziomie wody. Oznaczenia minimalnego i maksymalnego poziomu wody.
Dane techniczne:
| Szerokość | 145,00 mm |
|---|---|
| Wysokość | 340,00 mm |
| Długość | 71,00 mm |
| Pojemność | 50,00 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1200 |
| Temperatura minimalna | 5 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
Faktura VAT.
ID 18803
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie