Szafa chłodnicza 1-drzwiowa przeszklona 650 l
OPIS
Nr katalogowy: YG-05225
Opis:
Szafa chłodnicza 1-drzwiowa marki Yato to podstawowe wyposażenie gastronomiczne umożliwiające przechowywanie dużych ilości produktów spożywczych w warunkach chłodniczych. Wysoka jakość wykonania oraz najlepsze materiały gwarantują, że produkty firmy Yato sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających lokalach gastronomicznych.
Szafa chłodnicza została przygotowana z myślą o przechowywaniu żywności w zakresie temperatur od 2°C do 8°C. Możliwość utrzymywania zadanej temperatury do 8°C sprawia, że przechowywane w komorze produkty nie tracą swojej świeżości.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201. Zastosowanie stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo stal wykorzystana do produkcji urządzenia gwarantuje elegancki i prosty wygląd.
Za odpowiedni poziom chłodzenia odpowiada górny agregat chłodniczy o mocy 215W. Agregat wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej.
Sterowania szafą chłodniczą Yato odbywa się za pomocą wygodnego elektronicznego sterownika marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Prosty panel sterowania umożliwia monitorowanie oraz zarządzanie temperaturą w urządzeniu.
Urządzenie posiada chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania projektanci Yato zadbali o ergonomiczne uchwyty do otwierania drzwi. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w samozamykające się drzwi, które ograniczają ryzyko utraty świeżości przechowywanych produktów. Drzwi wykonane z podwójnego, hartowanego szkła.
Komora szafy chłodniczej została wyposażona w oświetlenie.
Istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie 140-200 mm za pomocą 4 regulowanych nóżek.
Cechy urządzenia:
- 22-stopniowa regulacja wysokości półek,
- wymienne uszczelki magnetyczne.
W zestawie:
- 3 powlekane półki o wymiarach 530×630 mm i maksymalnym obciążeniu 40 kg. Półka umożliwia przechowywanie pojemników GN 2/1,
- zamek do drzwi.
Dane techniczne:
| Szerokość | 740,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 830,00 mm |
| Wysokość | 2 010,00 mm |
| Rozmiar blachy | GN 2/1 |
| Pojemność | 650,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Oświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Ilość drzwi | 1,00 szt. |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie