Frytownica elektryczna z szafką 11,5 l
OPIS
Nr katalogowy: YG-04636
Opis:
Smak frytek zależy przede wszystkim od urządzenia, w którym zostaną przygotowane. Aby były one przyrządzone perfekcyjne, należy użyć odpowiedniego sprzętu, czyli profesjonalnej frytownicy.
Frytownica 1-komorowa, wolnostojąca z szafką i kranikiem firmy Yato to bardzo wydajne urządzenie przeznaczone do każdego rodzaju lokalu. Wysokiej jakości stal nierdzewna użyta do produkcji obudowy gwarantuje wieloletnie użytkowanie, odporność na uszkodzenia mechaniczne i łatwość w utrzymaniu czystości. Urządzenie przeznaczone jest do smażenia na głębokim oleju nie tylko frytek, ale też mięsa, ryb, krokietów czy warzyw.
Frytownica posiada płynną regulację temperatury w zakresie od 60°C do 200°C. Wyjmowaną grzałkę można odstawić do ocieknięcia, a specjalny uchwyt pozwala na odwieszenie kosza, żeby tłuszcz mógł ścieknąć z powrotem do zbiornika. Zastosowanie „zimnej strefy”, czyli piętra oleju o niższej temperaturze pomiędzy grzałką a dnem zbiornika, zapobiega przypalaniu się opadających na jego dno okruchów.
Urządzenie stworzono nie tylko z myślą o wydajności, ale również o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników. Dlatego producent zastosował zabezpieczenie przed przegrzaniem, jeżeli temperatura zaczęłaby sięgać powyżej 260°C. Wyłącznik bezpieczeństwa automatycznie wyłącza grzałkę w momencie wyciągania jej ze zbiornika. Funkcjonalna szafka z drzwiczkami daje możliwość schowania do niej akcesoriów kuchennych czy też środków czystości, zwiększając w ten sposób powierzchnię pracy.
Panel sterujący z osłoną wykonaną z bardzo wytrzymałego poliwęglanu jest skutecznie chroniony przed zachlapaniem tłuszczem podczas smażenia. Pokrywa została wyposażona w poręczny uchwyt z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zamontowany wewnątrz szafki na wysokości 32 cm kranik umożliwia wygodne spuszczanie oleju. Metalowe, regulowane nóżki pozwalają ustawić urządzenie na odpowiedniej wysokości.
Do zestawu dołączony jest bardzo wytrzymały kosz z nienagrzewającym się, ergonomicznym uchwytem wykonanym z mocnego tworzywa sztucznego.
Cechy urządzenia:
- minimalny poziom oleju: 9 l,
- maksymalny poziom oleju: 11,5 l,
- regulacja wysokości metalowych nóżek: 13,5 – 16 cm,
- wymiary szafki: 315 x 370 x 390 mm,
- napięcie: 380 – 400 V.
Dane techniczne:
| Szerokość | 520,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 365,00 mm |
| Wysokość | 935,00 mm |
| Pojemność | 11,50 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 5000 |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 200 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Ilość koszy | 1 szt. |
| Wymiary kosza | 240 x 225 x 115 mm |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie