Dodano dnia 03 czerwca 2025
Podgrzewacz do frytek 12-150
750 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: BARTSCHER
OPIS
Nr art. A114002
Podgrzewacz do frytek zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. W podgrzewanej komorze z blachą ociekową frytki pozostają ciepłe i chrupiące. Dostępna opcjonalnie lampa grzewcza jest idealnie przystosowana do montażu na podgrzewaczu, zapewniając dodatkowe, górne źródło ciepła.
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Moc przyłączeniowa | 0,35 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Głębokość komory | 150 mm |
| Seria | – |
| Wielkość komory, format GN | 1/2 GN |
| Lampka kontrolna | urządzenie pracuje grzanie |
| Źródło ciepła | Ogrzewana komora |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| W zestawie | 1 blacha ociekowa, wyjmowana |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 270 mm |
| głębokość | 350 mm |
| wysokość | 220 mm |
| waga | 5,5 kg |
Faktura VAT.
Podana cena jest ceną NETTO.
ID 14703
SKONTAKTUJ SIĘ
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE