Dodano dnia 30 maja 2025
Frytownica MINI III
579 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: BARTSCHER
OPIS
Nr art. A165112
Frytki – klasyk w świecie smażenia – nigdy się nie znudzą. Oczywiście, frytownica MINI III doskonale nadaje się również do smażenia innych potraw jak ziemniaczane łudeczki, wszelkiego rodzaju nuggetsy, a także warzyw. Wyjmowana grzałka ułatwia czyszczenie obu komór.
| Grzałka ze stali szlachetnej | tak |
| Napięcie | 2 x 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Grzałka | Możliwość wyjęcia |
| Szerokość kosza | 145 mm |
| Głębokość kosza | 245 mm |
| Wysokość kosza | 110 mm |
| Pojemność kosza | 3,6 l |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | nie |
| Seria | – |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 2 |
| Szerokość komory | 170 mm |
| Głębokość komory | 316 mm |
| Wysokość komory | 180 mm |
| Pojemność komory | 4 l |
| Ilość koszy | 2 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | nie |
| Zakres temperatury od | 60 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | – |
| W zestawie | 2 kosze 2 pokrywy |
| Moc przyłączeniowa | 2 x 2,2 kW |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | Wymagane 2 oddzielne gniazda zasilające |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 540 mm |
| wysokość | 280 mm |
| waga | 5,5 kg |
Faktura VAT.
Podana cena jest ceną NETTO.
ID 14567
SKONTAKTUJ SIĘ
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowiecke
Mazowiecke