Dodano dnia 09 stycznia 2024
Sous – vide cyrkulator 82/22/1
500 zł
Firma
Stan: Używane
Marka: YATO
OPIS
| Szerokość | 140 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 1500 W |
| Zakres temperatur | 5-99 |
| Rok produkcji | 2018 |
| Producent | Yato |
Podana cena netto jest ceną końcową na którą wystawiamy fakturę VAT-MARŻA .
ID 908
SKONTAKTUJ SIĘ
EWA
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
EWA
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
mazowieckie
mazowieckie