Gofrownica – 6 gofrów na patyku MDI Lolly 600
OPIS
Nr katalogowy: 370275
Opis:
Food on stics, czyli jedzenie na patyku to trend, który na dobre rozkręcił się w branży gastronomicznej, a szczególnie w cukiernictwie. Cake pops, cheesecake pops, pancake pops, owocowe szaszłyki cieszą się niegasnącą popularnością wśród klientów i coraz częściej zastępują tradycyjne przekąski fingers food.
Waffle Pops, czyli gofry na patyku to wygodna alternatywa dla tradycyjnych gofrów. Posypane cukrem pudrem czy oblane czekoladą i ozdobione kolorową posypką tworzą wyśmienity, rozpływający się w ustach deser.
Wygląd i wykonanie
Gofrownica MDI Lolly 600 marki Bartscher to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego wypieku 6 gofrów na patyku. Gofrownica wyróżnia się dobrą przewodnością ciepła, solidnym wykonaniem i wysoką wydajnością. Osobny włącznik/wyłącznik umożliwia nieskomplikowane i dostosowane do potrzeb użytkowanie.
Gofrownica wykonana została ze stali szlachetnej – jest odporna na uszkodzenia i zarysowania oraz łatwo się ją czyści. Zamontowane na stałe płyty grzewcze zostały wykonane aluminium z powłoką.
Parametry i funkcje
Zakres temperatury pieczenia wynosi od 50 do 300°C, a temperaturę regulować można z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza. Po upływnie czasu pieczenia pojawia się sygnał dźwiękowy (0 – 9:30 minut). Gofry wychodzą puszyste i chrupiące – jeden gofr ma wymiar 40×30 mm i wysokość 140 mm.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | aluminiowa powłoka nieprzywierająca |
|---|---|
| Szerokość | 365 mm |
| Głębokość | 380 mm |
| Wysokość | 245 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1800.00 W |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 10.14 kg |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie