Dodano dnia 12 czerwca 2025
Gofrownica 1BWR 1750
650 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr katalogowy: 370279
Opis:
Gofrownica firmy Bartscher została stworzona do gofrów brukselskich, okrągłych. Powlekane płyty grzewcze pomagają uzyskać idealne gofry. Urządzenie jest wyposażone w funkcję pamięci i sygnał dźwiękowy. Dodatkowo w zestawie znajduje się taca ociekowa, która pomoże zachować czystość.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 250 mm |
| Głębokość | 470 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Waga | 6.40 kg |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1 000 W |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
Faktura VAT.
ID 15291
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie