Gofrownica MDI 1BW160-101 – kratka – gofry brukselskie
OPIS
Nr katalogowy: 370195
Opis:
Gofrownica MDI 1BW160-101 marki Bartscher przeznaczona jest do wypieku klasycznych gofrów w kształcie gofra brukselskiego o wymiarach 160×100 mm i wysokości 32 mm. Gofrownica wyróżnia się dobrą przewodnością ciepła żeliwnych płyt grzewczych, solidnym wykonaniem i wysoką wydajnością. Osobny włącznik/wyłącznik umożliwia ponadto nieskomplikowane i dostosowane do potrzeb użytkowanie.
Wygląd i wykonanie
Gofrownica wykonana została ze stali szlachetnej – jest odporna na uszkodzenia i zarysowania oraz łatwo się ją czyści. Płyty grzewcze zostały wykonane z emaliowanego żeliwa, dzięki czemu ciasto nie przykleja się do powierzchni roboczej w trakcie pieczenia. Są one zamontowane na stałe.
Parametry i funkcje
Zakres temperatury pieczenia wynosi od 50 do 300°C, a temperaturę regulować można z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza. Po upływnie czasu pieczenia pojawia się sygnał dźwiękowy (0 – 9:30 minut). Gofry wychodzą puszyste i chrupiące. Gofrownica Bartscher to urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kawiarni.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | żeliwo |
|---|---|
| Szerokość | 285 mm |
| Głębokość | 455 mm |
| Wysokość | 250 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.2 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Waga | 23.30 kg |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie