Witryna chłodnicza ekspozycyjna 100 l z oświetleniem LED srebrna
OPIS
Nr katalogowy: YG-05022
Opis:
Witryna chłodnicza nastawna marki YATO o pojemności 100 L w kolorze srebrnym.
Wykorzystanie przy produkcji wysokiej jakości surowców sprawia, że witryna chłodnicza charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz relatywnie niskimi kosztami utrzymania.
Urządzenie dzięki nowoczesnemu designowi świetnie sprawdza się na froncie wszystkich cukierni, kawiarni i restauracji. Witryna przeznaczona do ekspozycji ciast, tortów, koktajli, czy różnego rodzaju napojów.
Witryna chłodnicza YATO wyposażona jest w oświetlenie LED, dzięki czemu ciasta lub napoje prezentowane są w odpowiednim kolorze, który oddaje naturalne barwy produktów.
Urządzenie wyposażone jest w 2 chromowane półki o regulowanej wysokości oddzielone od pracowników i klientów hartowanym szkłem. Dostęp do ekspozycji odbywa się za pośrednictwem przesuwanych drzwiczek umieszczonych z tyłu witryny. Natomiast przednia szyba urządzenia wykonana jest z panoramicznej zaokrąglonej szyby.
Zastosowanie szkła hartowanego zapewnia dużą wytrzymałość oraz bardzo dobre właściwości izolujące.
Czynnik chłodniczy R600a sprawia, że witryna pracuje w zakresie temperatur od 0 do 12°C.
Technologia chłodzenia statycznego z górną dyszą parową oraz funkcją automatycznego rozmrażania zapewnia bardzo efektywną pracę, a jednocześnie jest energooszczędna.
Sterownik elektroniczny służący do ustawiania temperatury chłodzenia zapewnia dokładną kontrolę nad warunkami panującymi w witrynie.
Dane techniczne:
| Szerokość | 680,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 450,00 mm |
| Wysokość | 670,00 mm |
| Pojemność | 100,00 l |
| Oświetlenie | Tak |
| Kolor | srebrny |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 12 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie