Dodano dnia 27 kwietnia 2026
Witryna chłodnicza 79 l
1300 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: YATO
OPIS
Nr katalogowy: YG-05052
Opis:
Witryna chłodnicza Yato została zaprojektowana z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w gastronomii. Solidna obudowa wykonana ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Drzwi z podwójnego, hartowanego szkła nie tylko zapewniają doskonałą izolację, ale również pozwalają na atrakcyjną ekspozycję produktów. Wnętrze wyposażone w półki z powlekaną PVC stalą charakteryzuje się wysoką odpornością na obciążenie i łatwością w utrzymaniu czystości.
Cechy produktu:
- Sterownik elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem,
- wbudowane oświetlenie LED,
- trzy stabilne półki o maksymalnym obciążeniu 10kg każda,
- regulowane nóżki umożliwiające ustawienie nawet na nierównych powierzchniach.
Dane techniczne:
| Szerokość | 460,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 410,00 mm |
| Wysokość | 970,00 mm |
| Pojemność | 79,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Faktura VAT.
ID 26749
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie