Szatkownica CL60 z dwoma podajnikami tarcz 1,5 kW
OPIS
Nr katalogowy: 713600
Opis:
Szatkownica do warzyw CL60 Robot Coupe prezentuje najwyższą jakość wykonania i imponującą wydajność. Umożliwia przerobienie nawet do 1800 kg warzyw w ciągu godziny. Model wyposażony jest w ruchomą podstawę z 2 kółkami dającymi możliwość prostego przemieszczania urządzenia. Cała konstrukcja, oprócz aluminiowej podstawy otworu wsadowego, łącznie z zespołem silnikowym wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gwarantującej trwałość.
W celu zapewnienia maksymalnej ergonomii pracy francuski producent zastosował 2 otwory wsadowe – jeden o średnicy 175 mm i drugi o średnicy 59 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest podawanie większych warzyw lub ich części, np. kilka marchewek na raz lub główka kapusty czy sałaty. To znacznie ułatwia czynności przygotowawcze.
W trosce o zachowanie najwyższego bezpieczeństwa w trakcie użytkowania szatkownicy, urządzenie wyposażone jest w hamulec, który wstrzymuje pracę silnika, gdyby w jej trakcie została otwarta pokrywa. Szatkownica posiada magnetyczny system bezpieczeństwa opatentowany przez producenta. Dodatkowo system bezpieczeństwa uniemożliwia dostęp do narzędzia tnącego w trakcie jego pracy.
Wszelkie części mające bezpośredni kontakt z przerabianymi produktami są łatwo demontowalne, dzięki czemu szatkownicę można bardzo szybko i dokładnie wyczyścić. To sprawia, że urządzenie jest proste w zachowaniu czystości, a praca z nim zawsze przebiega higienicznie. Grawitacyjny otwór wsadowy z tacą pozwala na wygodne, stałe podawanie warzyw.
Gwarancją najwyższej trwałości szatkownicy jest zastosowany przez producenta silnik asynchroniczny przeznaczony do maszyn przemysłowych. Z tego względu urządzenie doskonale sprawdza się przy intensywnej eksploatacji. Jednocześnie łożysko kulkowe zapewnia cichą pracę, bez drgań.
Model CL60 daje szerokie możliwości krojenia warzyw – w plastry, wiórki, słupki, kostki czy frytki. Do zestawu dołączony jest drugi podajnik z popychaczem pozwalający zmniejszyć siłę ręcznego docisku. Regulowane nóżki umożliwiają stabilne ustawienie urządzenia na wszystkich rodzajach podłoża.
Dane techniczne:
| Szerokość | 462,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 770,00 mm |
| Wysokość | 1 356,00 mm |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 1500 W |
| Zakres obrotów | 375/750 obr/min |
| Wydajność na godzinę | 1 800,00 kg/h |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie