Dodano dnia 31 października 2025
Szatkownica do warzyw CA-4V
14000 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Sammic
OPIS
Nr katalogowy: 1050796
Opis:
- Urządzenie przeznaczone do rozdrabniania warzyw, w szczególności delikatnych produktów oraz nadawania im żądanego kształtu za pomocą szerokiej gamy tarcz i kratek dostępnych jako OPCJA – możliwość uzyskania różnej grubości plastrów, wiórek, słupków, kostek oraz frytek
- Model CA-41V do krojenia małych główek kapusty
- Nowy, intuicyjny i elektronicznie sterowany panel ułatwiający pracę operatora i posiadający wiele ważnych funkcji
- Do wyboru aż 5 prędkości obrotu noża, idealnych dla różnych rodzajów warzyw
- Mocne silniki z technologią „BRUSHLESS” skutecznie utrzymujące moment obrotowy
- Kontrola siły krojenia, gwarantująca identyczne krojenie o najwyższej jakości
- Funkcja SENCO FORCE alarmująca o przeciążeniu silnika
- Funkcja FORCE CONTROL wskazuje używaną moc silnika
- Dodatkowe funkcje FORCE CONTROL: natężenie prądu w silniku, moc silnika w danym momencie, temperaturę w module elektronicznym IGBT, temperaturę wewnątrz obudowy silnika.
- Wykonana ze stali nierdzewnej i odlewów aluminiowych, wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz przystosowaniem do intensywnej pracy
- Średnica tarczy: 205 mm
- Prędkość: 300-1000 obr./min
- Wyposażona w duży podajnik na warzywa: 286 cm2
- Boczne wyjście dla pokrojonych warzyw umożliwia umieszczenie szatkownicy na wąskim blacie
- Profilowany dysk ewakuacyjny zwiększający wydajność urządzenia
- Wydajność aż do 650 kg/godz.
- Łatwo zdejmowana pokrywa z dociskaczem
- Podwójne zabezpieczenie przed wypadkami: po zdjęciu pokrywy i/lub uniesieniu dociskacza silnik się automatycznie wyłącza
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 391 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 652 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 W |
| Wydajność na godzinę | 650 kg/h |
| Ilość obrotów | 1000 obr./min |
| Waga | 27.00 kg |
Faktura VAT.
ID 18718
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie