Dodano dnia 29 maja 2025
Stół mroźniczy 3-drzwiowy | 291L
5900 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: HENDI
OPIS
Nr katalogowy: 233399
Opis:
- Obudowa wewnętrzna i zewnętrzna z wysokogatunkowej stali nierdzewnej (tylna zewnętrzna ściana ze stali galwanizowanej)
- Chłodzenie statyczne wspomagane wewnętrznym wentylatorem, filtr przeciwpyłkowy
- Grubość izolacji 50 mm (materiał: C5H10)
- Cyfrowy wyświetlacz, elektroniczny termostat
- Agregat chłodniczy EMBRACO
- Automatyczne odparowanie skroplin
- Czynnik chłodzący: R290 (90 g), klasa klimatyczna: 4
- Bezproblemowa praca urządzenia do temp. otoczenia 38°C
- Samozamykające się drzwi
- Wygodny uchwyt do otwierania drzwi
- 4 regulowane nóżki ze stali nierdzewnej
- Rant 40 mm
- Kompresor: NEK2140GZ-269GA o mocy 1/2 KM
- W zestawie 3 półki (2× 430×428 mm 1× 490×428 mm) o maks. nośności ok. 15 kg każda (przy równomiernym obciążeniu półki)
- Wymiary komory: 1400×480x(H)580 mm
- Pojemność komory: 291 l
- Średnie dobowe zużycie energii elektrycznej: 6 kW
- Waga 100 kg
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 1800 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 1400 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 480 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 580 mm |
| Pojemność | 291 l |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 550 W |
| Zużycie energii | 5,48 kWh/dobę |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Klasa energetyczna | C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Ilość drzwi | 3 szt. |
| Temperatura minimalna | -22 °C |
| Temperatura maksymalna | -17 °C |
| Waga | 100.00 kg |
Faktura VAT.
ID 14422
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie