Stół mroźniczy 4-drzwiowy 600 mm R GN 1/1 Essenzial Line
OPIS
Nr katalogowy:ETN-6-222-40 R HC SB40
Opis:
• Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej do zastosowań profesjonalnych i charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem oraz doskonałym wykończeniem powierzchni.
• Trwały blat ze stali nierdzewnej o grubości 50 mm z tylną krawędzią o wysokości 40 mm.
• Izolacja ścienna wykonana z poliuretanu wtryskiwanego pod wysokim ciśnieniem o grubości 50 mm i wysokiej gęstości 40 kg/m³, wolnego od freonów.
• Drzwi ze stali nierdzewnej ze zintegrowaną klamką. Ergonomiczna, wytrzymała i wygodna klamka biegnąca przez całą długość drzwi idealnie komponuje się z korpusem mebla, zapobiegając gromadzeniu się brudu i kurzu.
• Drzwi wahadłowe z automatycznym zamykaniem poniżej 90° i maksymalnym kątem otwarcia 120°. Dwustronne zawiasy pozwalają na łatwą regulację położenia urządzenia w zależności od miejsca instalacji.
• Intuicyjne sterowanie cyfrowe pozwala na szybką i łatwą regulację parametrów temperatury.
• Kontrolka włączania/wyłączania.
• Stół chłodniczy bez wentylatora minimalizuje hałas i emisję ciepła, zapewniając bezpieczniejsze i przyjemniejsze środowisko pracy w profesjonalnych kuchniach.
• Parownik z wymuszonym obiegiem powietrza i wykończeniem antykorozyjnym.
• Inteligentny system cyrkulacji powietrza zapewnia równomierne rozprowadzanie temperatury dzięki innowacyjnej konstrukcji.
• Nóżki ze stali nierdzewnej z łatwą regulacją wysokości od 125 mm do 200 mm, co ułatwia czyszczenie powierzchni pod urządzeniem. Kółka są dostępne jako opcjonalne akcesorium.
• Wyjmowane prowadnice umożliwiają wygodniejsze czyszczenie bez użycia dodatkowych narzędzi. Montaż i ustawienie półek na szynach na żądanej wysokości jest możliwe bez użycia dodatkowych narzędzi. Półki epoksydowe nadają się do przechowywania różnych rodzajów opakowań o maksymalnej nośności 40 kg.
• Trzy pozycje wysokości półek epoksydowych zwiększające pojemność urządzenia, odległość między półkami 70 mm.
• Magnetyczna uszczelka drzwi, wyjmowana, zapewnia maksymalną higienę i odpowiednią izolację.
• Zaokrąglone wewnętrzne krawędzie zapewniają łatwe czyszczenie i zapobiegają gromadzeniu się brudu.
• Wyposażona w 1 półkę 405×460 mm na drzwiach zewnętrznych i 1 półkę 405×525 mm na drzwiach środkowych.
• Zakres temperatur pracy od -17°C do -21°C w klasie klimatycznej IV.
• Zasilanie: 230V 1+N- 50Hz.
Dane techniczne:
| długość | 2242 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 850 mm |
| tom: | 564 litrów |
| tworzywo: | stal nierdzewna |
| liczba półek: | 4 szt. |
| woltaż: | 230V |
| pobór mocy: | 0,433 kW |
| maks. temperatura: | -17 °C |
| min. temperatura: | -21 °C |
| drzwi szklane: | NIE |
| wyświetlacz: | Tak |
| liczba drzwi: | 4 szt. |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowiecki