Mikser spiralny z wyjmowaną dzieżą 30 l
OPIS
Nr katalogowy: YG-03062
Opis:
Mikser spiralny marki Yato to urządzenie zaprojektowane z myślą o wyrabianiu ciast ciężkich takich jak:
- pizza,
- chleb,
- pierogi,
- pączki.
Mikser o pojemności 30 l doskonale sprawdzi się w pizzeriach, piekarniach i cukierniach.
Obudowa miksera spiralnego Yato została wykonana z aluminium i stali malowanej, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Ponadto wszelkie elementy miksera mające kontakt z żywnością zostały wykonane ze stali nierdzewnej (dzieża oraz akcesoria dodatkowe).
Wydajny silnik o mocy 1500W w połączeniu z wysokiej jakości przekładnią zębatkową gwarantują długą żywotność mechanizmu.
Prosty panel sterowania wyposażony w timer umożliwia dokładne sterowanie czasem pracy urządzenia – w zakresie 60 min lub w przypadku wyboru trybu manualnego – praca ciągła. Dzieża wraz ze spiralą obracają się jednocześnie ze stałą prędkością 158obr./min. Mikser wyposażony jest w wyłącznik bezpieczeństwa automatycznie przerywający pracę urządzenia.
Dzieża miksera o pojemności 30 l jest demontowalna. Wsad ciasta wynosi 22 kg. Dla zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa urządzenie posiada zabezpieczenie przed uruchomieniem go z podniesioną głowicą. Ponadto urządzenie automatycznie wyłącza się przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
W zestawie:
- spirala do wyrabiania ciast ciężkich,
- nóż odcinający.
Dane techniczne:
| Szerokość | 760,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 800,00 mm |
| Wysokość | 440,00 mm |
| Średnica | 410,00 mm |
| Pojemność | 30,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1500 |
| Ilość obrotów | 158,00 obr./min |
| Wsad | 22 kg |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie