Dodano dnia 29 maja 2025
Piec konwekc.-par. Silversteam-K 6110D
19400 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 117262
Dzięki podłużnym prowadnicom model Silversteam-K 6110D jest niezwykle kompaktowy i zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Intuicyjna, cyfrowa obsługa z funkcją Rack Control i dobrą cyrkulacją powietrza umożliwia przyrządzanie potraw w pojemniku GN w formacie GN 1/1 z wykorzystaniem gotowania na parze, gotowania lub pieczenia.
| Moc przyłączeniowa | 6,9 kW |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Materiał komory | CNS 18/10 |
| Format prowadnic | 1/1 GN |
| Rodzaj prowadnic | Wzdłuż |
| Ilość par prowadnic | 6 |
| Odstęp pomiędzy parami prowadnic | 60 mm |
| Funkcje | Powietrze obiegowe Gotowanie na parze Gotowanie na parze kombi Gotowanie niskotemperaturowe Gotowanie Delta T Silnik z rewersem (wirniki wentylatora) Wytwarzanie pary metodą bezpośredniego natrysku Cooldown w fazie obróbki termicznej |
| Tryb gotowania | Ręcznie Wybór przepisu jednym dotknięciem Tuner przepisów |
| Funkcja Rack Control | tak |
| Z systemem czyszczenia | nie |
| Ilość programów gotowania | 300 wstępnie zainstalowanych 300 do zaprogramowania |
| Ilość faz gotowania | 9 |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Regulacja temperatury | Bezstopniowo |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora | 3 stopnie |
| Ustawianie czasu od | 0 min. |
| Ustawianie czasu do | 599 min. |
| tryb ciągły | tak |
| Przyłącze bagnetowej sondy temperatury | pod komorą |
| port USB | z przodu |
| Komin | tak |
| Przyłącze wody | 3/4″ |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Wyświetlacz LED | Nawilżanie Gotowanie Delta T Fazy gotowania Temperatura wnętrza potrawy prędkość wentylatora Program Temperatura Czas |
| Sterowanie | Dotykowo |
| Lampka kontrolna | – |
| Seria | Silversteam-K |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Właściwości | zaokrąglona komora Prowadnice wyjmowane Podwójne przeszklenie drzwi Oświetlenie LED w drzwiach |
| W zestawie | 1 ruszt 1/1 GN 1 blacha 1/1 GN 1 rura odpływowa PVC 1 wymienny filtr powietrza 1 wąż doprowadzający wodę |
| Dostępność na zamówienie | piec konwekcyjno-parowy z zawiasem po lewej stronie |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | Od stopnia twardości wody 5° w skali niemieckiej zalecamy zastosowanie na dopływie wstępnych zmiękczaczy wody przy ciśnieniu roboczym wynoszącym maksymalnie 3 bary |
| szerokość | 525 mm |
| głębokość | 880 mm |
| wysokość | 800 mm |
| waga | 73,6 kg |
Faktura VAT.
Podana cena jest ceną NETTO.
ID 14357
SKONTAKTUJ SIĘ
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE