Naleśniarka 1CP400
OPIS
Nr katalogowy: 104458
Opis:
Naleśnikarka elektryczna marki Bartscher to profesjonalne urządzenie przeznaczone do lokali gastronomicznych posiadających w karcie dań wiele potraw na bazie naleśników. Płyta grzewcza o średnicy 400 mm umożliwia wypiek dużych placków idealnych zarówno do krokietów, jak i tradycyjnych naleśników.
Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, dzięki czemu naleśnikarka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Ponadto stal nierdzewna jest łatwa w zachowaniu czystości, dlatego przygotowywane dania są w pełni bezpieczne i higieniczne.
Płyta grzewcza została wykonana z żeliwa emaliowanego, które ogranicza przywieranie naleśników do powierzchni roboczej. Dodatkowo żeliwo charakteryzuje się równomiernym rozkładem temperatury po całej płycie grzewczej, dzięki czemu naleśniki nie przypalają się.
Regulacja temperatury smażenia odbywa się za pomocą ergonomicznego pokrętła pozwalającego na zadanie temperatury od 50°C do 300°C. Możliwość płynnej regulacji temperatury gwarantuje odpowiednie nagrzewanie naleśnikarki.
Dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa naleśnikarka Bartscher została wyposażona w lampkę kontrolną informującą o nagrzewaniu oraz włączeniu/wyłączeniu.
Dane techniczne:
| Szerokość | 450 mm |
|---|---|
| Głębokość | 510 mm |
| Wysokość | 245 mm |
| Średnica [mm] | 400 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Sterowanie | mechaniczne |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie