Dodano dnia 31 stycznia 2025
Zmywarka Easy Line 400 B DD
4300 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: ASBER
OPIS
Nr.katalogowy: GE-400 B DD
Zmywarka do szkła z profesjonalnej serii Grand. Wyposażona w oba dozowniki detergentów oraz pompę spustową. Najlepsze rozwiązanie dla każdego baru.
- Sterowanie elektromechaniczne
- Cykl mycia 120 sekund
- Pojemność zbiornika wanny 15 l. / Moc grzałek: 2.0 kw
- Pojemność bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.8 kw
- Moc pompy myjącej: 0.3 kw
- Zużycie wody do płukania: 2,5 l/cykl
- Dolne I górne ramiona myjące i płuczące
- Niezależny cykl płukania zimną wodą
- Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego
- Wbudowany dozownik płynu myjącego
- Wbudowana pompa spustowa
- Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody
- Termostat bezpieczeństwa
- Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC
- Wyposażenie: 2 kosze 400 × 400 mm, 1 stojak na talerze i 1 pojemnik na sztućce CU.Wszystkie części zmywarek zostały zaprojektowane i wykonane przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, nowoczesnej technologii oraz nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki temu zmywarki spełniają najwyższe wymagania użytkowe, higieniczne i środowiskowe. Wykonanie z wysokogatunkowej stali nierdzewnej gwarantuje maksymalną wytrzymałość na ciężkie warunki użytkowania oraz wysoką odporność na korozję.
Dane techniczne:
| Zasilanie: | 230V |
| Sterowanie: | manualne |
| Seria: | HACCP |
| Wymiary w mm: | 470 x 520 x 720 |
| moc (w): | 3050 |
| waga w kg: | 42 |
| wydajność: | 30 koszy\/h |
| Przeznaczenie: | do szkła |
| Wymiar kosza: | 400 x 400 |
| Zużycie wody na 1 cykl mycia: | 2,5 l |
| Wanna (pojemność/moc):: | 15 l\/2 kW |
| Temperatura wody myjącej: | 60°C |
| Temperatura wody płuczącej: | 85°C |
| Bojler (pojemność/moc):: | 5 l\/2,8 kW |
| Ilość cykli mycia: | 1 |
| Maksymalna wysokość mytego: | 270 mm |
| Moc i wydajność pompy myjącej: | 0,3 kW |
| W zestawie: |
|
Faktura VAT.
ID 11611
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie