Dodano dnia 12 czerwca 2025
Podgrzewacz do parówek podwójny 2KA20
1500 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr katalogowy: A120466
Opis:
Podgrzewacz do parówek podwójny Bartscher przeznaczony jest do barów, punktów gastronomicznych i stacji paliw. Dzięki niemu zawsze podasz klientom świeże, ciepłe hot-dogi.
Stal szlachetna użyta do produkcji zapewnia bezpieczeństwo przy kontakcie z żywnością, łatwość w utrzymaniu czystości oraz odporność na odpryski, zarysowania i wgniecenia.
Pokrywy z poręcznymi uchwytami gwarantują komfortową obsługę urządzenia. Zakres temperatury od 30°C do 90°C umożliwia jej odpowiednie dostosowanie do aktualnych potrzeb.
Lampki kontrolne informują o działaniu urządzenia, a ergonomiczne pokrętła pozwalają błyskawicznie ustawić temperaturę grzania.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 535 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Wysokość | 240 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 240 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 300 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 150 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 W |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Waga | 10.40 kg |
Faktura VAT.
ID 15249
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie