Urządzenie do produkcji makaronu
OPIS
Nr katalogowy: 201619
Opis:
Maszyna do produkcji makaronu marki Hendi zawsze wytworzy nam pyszny i świeży makaron, gotowy do ugotowania. Dzięki temu profesjonalnemu urządzeniu zyskujesz pewność, że podany przez Ciebie makaron będzie po prostu smaczny. W końcu to ty decydujesz, jakich składników użyjesz do produkcji. Warto również wspomnieć, że zakup maszyny do makaronu to pewnego rodzaju inwestycja. Produkcja własnego, wysokiej jakości makaronu jest o wiele tańsza niż jego zakup.
Wydajność maszyny wynosi 8 kg na godzinę. Ta ilość z całą pewnością będzie całkowicie wystarczająca, nawet dla najbardziej wymagających restauratorów. Pojemność dzieży wynosi 2 kg. Produkt cechuje się dużą stabilnością dzięki solidnym nóżkom i odpowiednim kształtem. Waga produktu wynosi 26,5 kg.
Cechy produktu:
Obudowa, dzieża, mieszadło i pokrywa wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304.
Elektroniczny panel sterowania – przełączanie pracy z funkcji zagniatania ciasta na funkcję wyciskania gotowych form makaronu
Kratowana pokrywa umożliwiająca bezpieczne dodawanie składników także podczas pracy urządzenia.
Mikrowyłącznik automatycznie zatrzymujący pracę maszyny przy podniesieniu pokrywy.
Dane techniczne:
| Szerokość | 300 mm |
|---|---|
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 425 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 370 W |
| Wydajność na godzinę | 8 kg/h |
| Pojemność | 2 l |
| Waga | 26.50 kg |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie