Dodano dnia 03 czerwca 2025
Szafa mroźnicza 1-drzwiowa | 600l | biała
4100 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: HENDI
OPIS
Nr katalogowy: 236109
Opis:
- Obudowa zewnętrzna z lakierowanej na biało stali
- Chłodzenie statyczne
- Tylna zewnętrzna ściana oraz dół z ocynkowanej blachy
- Wnętrze z tworzywa ABS
- Gruba izolacja z pianki cyklopentanu (C5H10) wynosząca w zależności od modelu aż 70 mm, wpływająca na większą stabilność temperatury w komorze szafy
- Bardzo dokładny cyfrowy termostat pozwalający na dokładnie określenie temperatury przechowywania
- Komora dopasowana do pojemników GN 2/1 i 2x GN 1/1
- Stałe półki, zawierające elementy systemu mroźnicznego w szafach mroźniczych, o nośności 25 kg każda przy równomienym rozłożeniu ciężaru w szafach mroźniczych
- Dodatkowa półka na dnie komory, zwiększająca powierzchnię przechowywania
- Sterowanie elektromechaniczne z wyświetlaczem elektronicznym temperatury zadanej i rzeczywistej
- Klasa klimatyczna 4
- Dwie nóżki z przodu z małą regulacją wysokości dla wypoziomowania sprzętu oraz dwie rolki z tyłu idealna podczas przesuwania szafy
- Samozamykające się drzwi, wpływające na zmniejszenie poboru energii elektrycznej
- Drzwi standardowo zamykane na kluczyk
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal malowana proszkowo, tworzywo abs |
|---|---|
| Szerokość | 775 mm |
| Głębokość | 710 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 645 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 528 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 1643 mm |
| Pojemność | 600 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 436 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Temperatura minimalna | -23 °C |
| Temperatura maksymalna | -18 °C |
| Waga | 91.50 kg |
Faktura VAT.
ID 14688
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie