Szafa chłodnicza do butelek 3-drzwiowa przeszklona 341 l z oświetleniem LED
OPIS
Nr katalogowy: YG-05360
Opis:
Szafa chłodnicza do butelek z 3 drzwi marki YATO o pojemności 341 l.
Szafa została przygotowana z myślą o przechowywaniu napojów w butelkach, puszkach i kartonach. Pozwala na przechowywanie produktów w zakresie temperatur od 2°C do 8°C. Możliwość utrzymywania zadanej temperatury do 8°C sprawia, że przechowywane w szafie napoje zawsze są chłodne i orzeźwiające.
Urządzenie dzięki nowoczesnemu designowi świetnie sprawdzi się na froncie wszystkich restauracji, pizzerii, barów czy bufetów.
Obudowa zewnętrza urządzenia została wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na czarno, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo wewnętrzne ścianki witryny zostały wykonane z aluminium.
Za odpowiedni poziom chłodzenia odpowiada tylny agregat chłodniczy o mocy 255 W. Agregat wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 30°C i wilgotności względnej 55%.
Sterowanie szafą odbywa się za pomocą wygodnego elektronicznego sterownika z wyświetlaczem temperatury. Prosty panel sterowania umożliwia monitorowanie i dokładne zarządzanie temperaturą w urządzeniu.
Szafa chłodnicza Yato wyposażona jest w oświetlenie LED, dzięki czemu wszystkie oferowane napoje są odpowiednio wyeksponowane.
Obieg powietrza wymuszony wentylatorem oraz funkcja automatycznego odszraniania zapewniają odpowiednie warunki termiczne, efektywną pracę, a także energooszczędność.
Dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa samozamykające się drzwi zostały wykonane ze szkła hartowanego. Dodatkowo drzwi zostały wyposażone w zamek na kluczyk.
W zestawie:
- 6 zainstalowanych półki chromowane o nośności max 40 kg – przy równomiernym obciążeniu.
Dane techniczne:
| Szerokość | 1 350,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 515,00 mm |
| Wysokość | 905,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 255 |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 8 °C |
| Odszranianie | automatyczne |
| Sterowanie | elektroniczne |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie