Stół chłodniczy sałatkowy 2-drzwiowy z pokrywą uchylną 240 l
OPIS
Nr katalogowy: YG-05262
Opis:
Stół chłodniczy sałatkowy 2-drzwiowy z pokrywą marki Yato to podstawowe wyposażenie barów sałatkowych, lokali typu fast-food oraz restauracji. Wysoka jakość wykonania oraz najlepsze materiały gwarantują, że produkty firmy Yato sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających kuchniach.
Stół chłodniczy sałatkowy został przygotowany z myślą o krótkotrwałym przechowywaniu żywności w zakresie temperatur od 2°C do 8°C. Możliwość utrzymywania zadanej temperatury do 8°C sprawia, że przechowywane w saladetcie produkty nie tracą swojej świeżości i mogą być serwowane przez cały dzień.
Stosunkowo małe gabaryty i wysoka jakość sprawiają, że urządzenie świetnie sprawdzi się we wszystkich typach lokali gastronomicznych oferujących w swojej ofercie świeże sałatki.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201. Wykorzystanie stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo stal wykorzystana do produkcji urządzenia gwarantuje elegancki i prosty wygląd.
Dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa urządzenie zostało wyposażone w rozkładaną górną pokrywkę uchylną wykonaną ze stali nierdzewnej. Możliwość przykrycia sałatek gwarantuje wysoki poziom higieny oraz ogranicza możliwość kontaktu z zanieczyszczeniami.
Za odpowiedni poziom chłodzenia odpowiada dolny agregat chłodniczy maki Zanussi o mocy 170 W. Agregat wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 30°C i wilgotności względnej 55%.
Sterowania saladettą odbywa się za pomocą wygodnego elektronicznego sterownika z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Prosty panel sterowania umożliwia monitorowanie i dokładne zarządzanie temperaturą w urządzeniu.
Chłodzenie statyczne z wymuszonym obiegiem wentylatora gwarantuje rozprowadzanie powietrza po całej komorze, dzięki czemu warunki termicznej są jednakowe w całym urządzeniu. Dodatkowo stół chłodniczy został wyposażony w funkcję automatycznego odszraniania.
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania projektanci Yato zadbali o ergonomiczne uchwyty do otwierania drzwi. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w samozamykające się drzwi, które ograniczają ryzyko utraty świeżości przechowywanych produktów.
Stół został wyposażony w blat pomocniczy wykonany z polietylenu oraz dodatkowo górny otwór na pojemniki GN 4x GN1/2 oraz 3x GN1/6 o głębokości 150 mm.
W zestawie:
- 2 półki rusztowe powlekane PVC o nośności 40 kg – przy równomiernym obciążeniu. Półka umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1.
Dane techniczne:
| Szerokość | 900,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 700,00 mm |
| Wysokość | 876,00 mm |
| Pojemność | 240,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 170 |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 8 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Ilość drzwi | 2,00 szt. |
| Liczba półek | 2,00 szt. |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie