Stół chłodniczy 2-drzwiowy 390 l z agregatem bocznym
OPIS
Nr katalogowy: YG-05254
Opis:
Stół chłodniczy 2-drzwiowy z blatem roboczym marki Yato to podstawowe wyposażenie lokali gastronomicznych oraz zakładów przetwórczych. Nierdzewny blat oraz możliwość regulacji temperatury sprawia, że stół chłodniczy świetnie sprawdzi się podczas przygotowywania pizz, sałatek oraz dań przygotowywanych ze świeżych składników.
Stół chłodniczy został przygotowany z myślą o krótkotrwałym przechowywaniu żywności w zakresie temperatur od -2°C do 8°C. Możliwość utrzymywania zadanej temperatury do 8°C sprawia, że przechowywane w komorze produkty nie tracą swojej świeżości i mogą być serwowane przez cały tydzień.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201. Zastosowanie stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo stal wykorzystana do produkcji urządzenia gwarantuje elegancki i prosty wygląd.
Za odpowiedni poziom chłodzenia odpowiada boczny agregat o mocy 215W. Agregat wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej.
Sterowanie stołem chłodniczym odbywa się za pomocą wygodnego elektronicznego sterownika marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Prosty panel sterowania umożliwia monitorowanie oraz zarządzenie temperaturą w urządzeniu.
Chłodzenie z wymuszonym obiegiem wentylatora gwarantuje rozprowadzanie powietrza po całej komorze, dzięki czemu warunki termiczne są jednakowe w całym urządzeniu. Dodatkowo stół chłodniczy został wyposażony w funkcję automatycznego odszraniania.
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania projektanci Yato zadbali o ergonomiczne uchwyty do otwierania drzwi. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w samozamykające się drzwi, które ograniczają ryzyko utraty świeżości przechowywanych produktów.
Istnieje możliwość regulacji stołu wysokości w zakresie 845-905 mm.
Cechy urządzenia:
- 14-stopniowa regulacja wysokości półek,
- wymienne uszczelki magnetyczne,
- powlekane półki o wymiarach 405×620 mm i maksymalnym obciążeniu 40 kg.
Dane techniczne:
| Szerokość | 1 510,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 800,00 mm |
| Wysokość | 845,00 mm |
| Pojemność | 390,00 l |
| Wymiar półki | 410×630 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Oświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 215 |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | -2 °C |
| Temperatura maksymalna | 8 °C |
| Odszranianie | automatyczne |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Ilość drzwi | 2,00 szt. |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie