Dodano dnia 23 grudnia 2025
Piec do pizzy sterowany manualnie
6500 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: KROMET
OPIS
Nr katalogowy: 000.PEP-1SM
Opis:
Piec do pizzy firmy Kromet został zbudowany z wysokogatunkowych blach nierdzewnych. Urządzenie jest wyposażone w komorę wypiekową z dolnymi oraz górnymi elementami grzejnymi. Dodatkowo nad dolnymi elementami grzejnymi znajduje się płyta wypiekowa.
Urządzenie przeznaczone jest do profesjonalnego użytku w zakładach zbiorowego żywienia przez osoby przeszkolone.
Cechy produktu:
- Pokrętło temperatury
- Lampki sygnalizacyjne
- Włącznik oświetlenia komory
- Termometr wskazówkowy
Dane techniczne:
| Szerokość | 1 000,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 946,00 mm |
| Wysokość | 450,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 6000 |
| Ilość komór | 1 szt. |
Faktura VAT.
ID 19482
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie