Dodano dnia 28 maja 2025
Patelnia uchylna E80LHK
22000 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 193036 |
| Moc przyłączeniowa | 9,9 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Zakres temperatury od | 45 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Pojemność | 80 l |
| Pojemność użytkowa | 70 l |
| Seria | – |
| Przyłącze wody | 12 mm |
| Kranik doprowadzający wodę | tak |
| Materiał misy | Stal niklowo-chromowa |
| Szerokość misy | 798 mm |
| Głębokość misy | 570 mm |
| Wysokość misy | 200 mm |
| Mechanizm przechyłowy | Ręcznie |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 910 mm |
| Właściwości | W przypadku usterki przerwanie dopływu prądu Oporniki grzewcze z materiału „Incoloy 800” |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 900 mm |
| głębokość | 900 mm |
| wysokość | 900 mm |
| waga | 158 kg |
Faktura VAT.
Podana cena jest ceną NETTO.
ID 14273
SKONTAKTUJ SIĘ
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE