Pakowarka próżniowa seria SE 300 model SE-310 320 mm
OPIS
Nr katalogowy: 1140628
Opis:
− Idealnie nadaje się także do celów niespożywczych do pakowania produktów „non-food” w celu zmniejszenia wymiarów opakowania
− Obudowa oraz komora wykonane ze stali nierdzewnej
− Pokrywa z przezroczystego poliwęglanu, o wysokiej trwałości
− Wszystkie modele wyposażone są w pompy Busch, oraz bezprzewodowe listwy zgrzewające ułatwiające czyszczenie i zwiększające trwałość opakowań (Modele serii SE-5xx, SE-6xx, SE-8xx wyposażone w dwie listwy zgrzewające)
− Listwy zgrzewające wyposażone w zakrzywione grzałki umożliwiające usunięcie pozostałości produktu i gwarantujące szczelność zgrzewu
− Specjalny czujnik kontrolujący parametry próżni
− Program „odsysania etapami” przeznaczony do produktów o delikatnej strukturze
− Funkcja marynowania produktów
− Układ bezpieczeństwa z zabezpieczeniem maksymalnego czasu działania lub błędu próżni
− Program suszenia pompy, pozwalający na przedłużenie okresu użyteczności
− Wizualny wskaźnik poziomu oleju w pompie
− Licznik godzin pracy wskazujący na konieczność wymiany oleju
− Model homologowany przez NSF: gwarancja bezpieczeństwa i higieny
− Poziom hałasu: 75 dB- 370W/230 V
Dane techniczne:
| Zasilanie: | 230V |
| waga w kg: | 34 |
| długość listwy zgrzewającej (mm): | 320 mm |
| wymiar komory: | 330x360x(H)155 mm |
| wymiar: | 384x465x(H)403 mm |
| model: | SE-310 |
| wydajność pompy: | 10 m³\/h |
| maks. ciśnienie próżni: | 2 mbar |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie