Pakowarka próżniowa dwukomorowa 2x450x600
OPIS
Nr katalogowy: YG-09307
Opis:
Profesjonalna dwukomorowa pakowarka próżniowa YATO to niezbędne urządzenie dla zakładów gastronomicznych, sklepów czy restauracji.
Pompa wbudowana w urządzenie pozwala osiągnąć wydajność do 20m3/h, co w połączeniu z dwoma listwami zgrzewającymi o szerokości 600 mm zapewnia bardzo szybki czas pakowania nawet dużych worków.
W pełni automatyczny proces pakowania oraz możliwość regulacji czasu zgrzewania znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Czytelny cyfrowy wyświetlacz zamontowany z przodu urządzenia gwarantuje możliwość kontroli nad procesem pakowania.
Komora próżniowa, o wymiarach 450x600x160 została wykonana z grubej stali nierdzewnej, co gwarantuje długi okres użytkowania. Zaokrąglony kształt komory ułatwia utrzymanie jej w czystości.
Pokrywa pakowarki zrobiona jest z masywnej stali nierdzewnej. Zamocowana jest za pomocą wspomaganego systemu prowadnic.
Dane techniczne:
| Szerokość | 1 460,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 720,00 mm |
| Wysokość | 980,00 mm |
| Długość listwy zgrzewającej [mm] | 600,00 |
| Wewnętrzna szerokość | 600,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 450,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 160,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 1800 |
| Wydajność pompy [m3/h] | 20 |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie