Dodano dnia 30 maja 2025
Frytownica SNACK XL Plus
1550 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: BARTSCHER
OPIS
Nr art. 165530
Masz ochotę na pieczoną rybę lub frykadelki? Wyjątkowa długość komory umożliwia frytowanie szczególnie potraw o wydłużonym kształcie.
| Grzałka ze stali szlachetnej | nie |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Grzałka | Możliwość wyjęcia |
| Szerokość kosza | 150 mm |
| Głębokość kosza | 320 mm |
| Wysokość kosza | 120 mm |
| Pojemność kosza | 5,7 l |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | nie |
| Seria | – |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Szerokość komory | 180 mm |
| Głębokość komory | 400 mm |
| Wysokość komory | 200 mm |
| Pojemność komory | 8 l |
| Ilość koszy | 1 |
| Strefa zimna | tak |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 190 °C |
| Sterowanie | Pokrętło Przełącznik dźwigienkowy |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie gotowość do pracy |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | skrzynka rozdzielcza z grzałką, zdejmowana kranik spustowy z zamknięciem bagnetowym, zdejmowany uchwyty do noszenia, po bokach |
| W zestawie | 1 kosz 1 pokrywa |
| Moc przyłączeniowa | 3,4 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 245 mm |
| głębokość | 720 mm |
| wysokość | 470 mm |
| waga | 8 kg |
Faktura VAT.
Podana cena jest ceną NETTO.
ID 14577
SKONTAKTUJ SIĘ
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowiecke
Mazowiecke