Pojemnik termoizolacyjny GN 1/1 200 mm 40 l
OPIS
Nr katalogowy: YG-09210
Opis:
Pojemnik termoizolacyjny marki Yato o pojemności 40 l został zaprojektowany z myślą o potrzebach firm cateringowych, stołówek oraz placówek zbiorowego żywienia. Akcesorium świetnie sprawdzi się podczas transportu żywności umieszczonej w pojemnikach GN.
Wewnętrzne wymiary 530x340x222 mm umożliwiają transport pojemników:
- 1xGN 1/1 200mm,
- 2xGN 1/1 100 mm,
- 3xGN 1/1 65 mm,
- 4xGN 1/2 100 mm,
- 6xGN 1/2 65 mm.
Pojemnik termoizolacyjny Yato został w całości wykonany z piocelanu – innowacyjnego materiału charakteryzującego się niewielką masą oraz wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy. Piocelan jako hybryda posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz wysoką odporność chemiczną.
Istotną zaletą pojemnika jest możliwość mycia go w zmywarce.
Dla komfortu użytkowania akcesorium zostało wyposażone w ergonomiczne uchwyty boczne ułatwiające przenoszenie oraz transport pojemnika.
Istnieje możliwość piętrowania pojemników, dzięki specjalnej konstrukcji dna oraz pokrywek.
Dane techniczne:
| Szerokość | 600,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 400,00 mm |
| Wysokość | 283,00 mm |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Grubość | 30 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 540,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 340,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 222,00 mm |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie