Smażalnik elektryczny 23 l
OPIS
Nr katalogowy: YG-04640
Opis:
Smak frytowanych produktów zależy przede wszystkim od urządzenia, w którym zostaną przygotowane. Aby były one przyrządzone perfekcyjne, należy użyć odpowiedniego sprzętu.
Smażalnik elektryczny firmy Yato to bardzo wydajne urządzenie przeznaczone do każdego rodzaju lokalu. Wysokiej jakości stal nierdzewna użyta do produkcji obudowy gwarantuje wieloletnie użytkowanie, odporność na uszkodzenia mechaniczne i łatwość w utrzymaniu czystości. Urządzenie przeznaczone jest do smażenia na głębokim oleju ryb, pączków, mięsa, krokietów czy warzyw.
Smażalnik posiada płynną regulację temperatury w zakresie od 60°C do 200°C. Wyjmowaną grzałkę można odstawić do ocieknięcia, a specjalny uchwyt pozwala na odwieszenie kosza, żeby tłuszcz mógł ścieknąć z powrotem do zbiornika. Dla zwiększenia komfortu pracy ociekacz boczny instalowany jest osobno. Zastosowanie „zimnej strefy”, czyli piętra oleju o niższej temperaturze pomiędzy grzałką a dnem zbiornika, zapobiega przypalaniu się opadających na jego dno okruchów.
Urządzenie stworzono z myślą nie tylko o wydajności, ale również o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników. Dlatego producent zastosował zabezpieczenie przed przegrzaniem, jeżeli temperatura zaczęłaby sięgać powyżej 260°C. Wyłącznik bezpieczeństwa automatycznie wyłącza grzałkę w momencie wyciągania jej ze zbiornika.
Pokrywa ze stali nierdzewnej została wyposażona w poręczny uchwyt z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zamontowany kranik umożliwia wygodne spuszczanie oleju.
Do zestawu dołączony jest bardzo wytrzymały kosz z poręcznymi uchwytami bocznymi.
Cechy urządzenia:
- minimalny poziom oleju: 17 l,
- maksymalny poziom oleju: 23 l,
- poj. całkowita: 30 l,
- napięcie: 380 – 400 V.
Dane techniczne:
| Szerokość | 570,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 580,00 mm |
| Wysokość | 340,00 mm |
| Pojemność | 30,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 6000 |
| Temperatura minimalna | 60 °C |
| Temperatura maksymalna | 200 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Ilość koszy | 1 szt. |
| Wymiary kosza | 270x480x90 mm |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie