Stół mroźniczy 3-drzwiowy 417 l z agregatem bocznym
OPIS
Nr katalogowy: YG-05256
Opis:
Stół mroźniczy 3-drzwiowy z blatem roboczym z rantem marki Yato to podstawowe wyposażenie lokali gastronomicznych oraz zakładów przetwórczych. Nierdzewny blat oraz możliwość regulacji temperatury sprawia, że stół mroźniczy świetnie sprawdzi się podczas przygotowywania pizz, sałatek oraz dań przygotowywanych z mrożonych składników.
Stół mroźniczy został przygotowany z myślą o krótkotrwałym przechowywaniu żywności w zakresie temperatur od -22°C do -18°C. Możliwość utrzymywania zadanej temperatury do -22°C sprawia, że przechowywane w komorze produkty nie rozmrożą się i pozostaną gotowe do obróbki.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201. Wykorzystanie stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo stal wykorzystana do produkcji urządzenia gwarantuje elegancki i prosty wygląd.
Dla zachowania wysokiego poziomu higieny urządzenie zostało wyposażone w tylny rant o wysokości 100 mm chroniący ścianę przed zabrudzeniami i zachlapaniami.
Za odpowiedni poziom mrożenia odpowiada boczny agregat chłodniczy marki Danfoss o mocy 560 W. Agregat wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 30°C i wilgotności względnej 55%.
Sterowanie stołem mroźniczym odbywa się za pomocą wygodnego elektronicznego sterownika marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Prosty panel sterowania umożliwia monitorowanie oraz zarządzanie temperaturą w urządzeniu.
Urządzenie posiada chłodzenie wymuszone oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania projektanci Yato zadbali o ergonomiczne uchwyty do otwierania drzwi. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w samozamykające się drzwi, które ograniczają ryzyko rozmrożenia się przechowywanych produktów.
Istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie 120-180 mm za pomocą 4 regulowanych nóżek.
W zestawie:
- 3 półki rusztowe powlekane PVC o nośności 40 kg – przy równomiernym obciążeniu. Półka umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1.
Dane techniczne:
| Szerokość | 1 795,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 700,00 mm |
| Wysokość | 950,00 mm |
| Pojemność | 417,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 560 |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | -22 °C |
| Temperatura maksymalna | -18 °C |
| Odszranianie | automatyczne |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Ilość drzwi | 3,00 szt. |
| Liczba półek | 3,00 szt. |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie