Dodano dnia 04 listopada 2025
Szatkownica + Kuter R752
16000 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Robot Coupe
OPIS
Nr katalogowy: 712752
Opis:
- polecany do restauracji i cateringu
- robot wielofunkcyjny można stosować jako cutter-wilk oraz szatkownicę
- pojemnik cuttra wykonany ze stali nierdzewnej
- szatkownica wykonana z metalu
- metalowa podstawa silnika zapewnia większą wytrzymałość
- asynchroniczny silnik
- wyposażony w system sterowania impulsowego, co pozwala na bardziej precyzyjne krojenie
- polecany zestaw tarcz: plastry 2mm, plastry 5mm, wiórki 2mm, słupki 4x4mm, zestaw do kostki (tarcza drobno tnąca 10mm + siatka 10x10mm) – 714197
- ilość porcji od 50 do 400
- zegar, timer z sygnałem zakończenia czasu
Dane techniczne:
| Szerokość | 380,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 365,00 mm |
| Wysokość | 715,00 mm |
| Pojemność | 7,50 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 1800 W |
Faktura VAT.
ID 18747
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie