Naleśniarka 2CP400
OPIS
Nr katalogowy: 2CP400
Opis:
Podwójna naleśnikarka elektryczna 2CP400 marki Bartscher to praktyczne wyposażenie do restauracji i punktów gastronomicznych specjalizujących się w serwowaniu naleśników. Dwie żeliwne płyty o średnicy 400 mm pozwalają na smażenie idealnie równych i cienkich naleśników bez ryzyka przywierania.
Materiał wykonania
Płyty naleśnikarki zostały wykonane z emaliowanego żeliwa, które nagrzewa się równomiernie zapewniając szybkie i dokładne smażenie. Obudowa urządzenia jest zrobiona z wytrzymałej stali nierdzewnej. Dzięki temu sprzęt jest odporny na wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy w regularnym czyszczeniu.
Sterowanie
Obsługa naleśnikarki jest prosta i intuicyjna. Urządzenie posiada płynną regulację temperatury osobno dla każdej płyty, w zakresie od 50 °C do 300 °C. Dzięki temu, możliwe jest niezależne korzystanie z płyt w zależności od potrzeby.
Cechy urządzenia
- Wymagane są 2 gniazda zasilające
- Łopatka do rozprowadzania ciasta w zestawie
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
|---|---|
| Szerokość | 860 mm |
| Głębokość | 510 mm |
| Wysokość | 245 mm |
| Średnica [mm] | 400 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 6 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 2 |
| Waga | 40.00 kg |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie