Dodano dnia 12 czerwca 2025
Urządzenie do hot dogów T4
500 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr katalogowy: A120409
Opis:
Podgrzewacz do bułek hot-dog to urządzenie przeznaczone do małych barów, punktów gastronomicznych, sklepów spożywczych oraz stacji paliw.
Wykonanie ze stali nierdzewnej ocynkowanej zapewnia higieniczne warunki pracy, łatwość w zachowaniu czystości oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Zakres temperatury do 80°C gwarantuje idealnie ciepłe bułki i zawsze świeże hot-dogi. Lampka kontrolna informuje o pracy urządzenia, dzięki czemu przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników obsługujących podgrzewacz.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 260 mm |
| Głębokość | 295 mm |
| Wysokość | 360 mm |
| Pojemność | 1.25 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1000 W |
| Temperatura minimalna | 30 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Waga | 6.90 kg |
Faktura VAT.
ID 15243
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie