Dodano dnia 02 czerwca 2025
Szafa chłodnicza | 1-drzwiowa 200l ze stali nierdzewnej
2100 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: HENDI
OPIS
Nr katalogowy: 236017
Opis:
- Chłodzenie statyczne
- Gruba izolacja z pianki cyklopentanu (C5H10) wynosząca w zależności od modelu aż 70 mm, wpływająca na większą stabilność temperatury w komorze szafy
- Bardzo dokładny cyfrowy termostat pozwalający na dokładnie określenie temperatury przechowywania
- Regulowane półki o nośności 30 kg każda, przy równomiernym rozłożeniu ciężaru w szafach chłodniczych
- Sterowanie elektromechaniczne z wyświetlaczem elektronicznym temperatury zadanej i rzeczywistej
- Klasa klimatyczna 4
- Samozamykające się drzwi, wpływające na zmniejszenie poboru energii elektrycznej
- Drzwi standardowo zamykane na kluczyk
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 598 mm |
| Głębokość | 623 mm |
| Wysokość | 838 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 477 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 482 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 652 mm |
| Wymiar półki | 506×415 mm |
| Pojemność | 200 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 124 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Klasa energetyczna | A |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | elektromechaniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Liczba półek | 2 szt. |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 8 °C |
Faktura VAT.
ID 14669
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie