Urządzenie do gotowania makaronu i pierogów | 10L | +2 kosze + pokrywa [zestaw]
OPIS
Nr katalogowy: 238899
Opis:
Urządzenie do gotowania makaronu (makaroniarka) marki Hendi to profesjonalne urządzenie wykorzystywane w restauracjach i punktach gastronomicznych serwujących potrawy kuchni włoskiej oraz inne dania z makaronem. Ponadto urządzenie można wykorzystać do gotowania pierogów oraz warzyw.
Makaroniarka Hendi świetnie sprawdzi się w średniej wielkości lokalach gastronomicznych.
Urządzenie jest bezpośrednio podłączane do sieci wodnej. Dodatkowo dla łatwego dostępu do wody pokrętło zaworu dopuszczającego świeżą wodę znajduje się na przednim panelu sterowania.
Sterowanie temperaturą odbywa się za pomocą pokrętła wraz z termostatem. Dodatkowo makaroniarka została wyposażona w lampkę kontrolną, sygnalizującą osiągniecie zadanej temperatury.
Blat roboczy został wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304, pozostałe części obudowy bez blatu zostały wykonane ze stali nierdzewnej AISI 430. Natomiast zbiornik został wykonany ze stali nierdzewnej AISI 316.
Makaroniarka została wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem wraz z bezpiecznikiem na przednim panelu sterowania.
Dla zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa urządzenie zostało wyposażone w antypoślizgowe nóżki.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 380 mm |
| Pojemność | 10 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc gazowa | 3.5 kW |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie