Dodano dnia 21 maja 2025
Bemar 650, szer. 600, 1/1GN+ 2×1/4
6300 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 115112
Seria 650 – seria urządzeń gastronomicznych do profesjonalnej kuchni. Wyróżnia się optymalnym wykorzystaniem energii, niezwykłą wydajnością i wysokim komfortem czyszczenia. Dzięki modułowej budowie zapewnia łatwość łączenia i elastyczność w zakresie rozmieszczenia. Urządzenie jest w całości wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10.
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Seria | 650 |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Moc przyłączeniowa | 1,8 kW |
| Ilość komór | 1 |
| Wielkość komory, format GN | 1 x 1/1 GN 2 x 1/4 GN |
| Głębokość pojemnika GN maks. | 150 mm |
| Przyłącze wody | – |
| Kranik spustowy wody | tak |
| Kranik doprowadzający wodę | nie |
| W zestawie | – |
| Zakres temperatury od | 30 °C |
| Zakres temperatury do | 90 °C |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | – |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 295 mm |
| waga | 18,6 kg |
Faktura VAT.
Podana cena jest ceną NETTO.
ID 13541
SKONTAKTUJ SIĘ
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE