Dodano dnia 20 maja 2025
Kuchnia ind. 1 FL, 650, B400
18000 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 115090
Seria 650 – seria urządzeń gastronomicznych do profesjonalnej kuchni. Wyróżnia się optymalnym wykorzystaniem energii, niezwykłą wydajnością i wysokim komfortem czyszczenia. Dzięki modułowej budowie zapewnia łatwość łączenia i elastyczność w zakresie rozmieszczenia. Urządzenie jest w całości wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10.
| Materiał powierzchni grzewczej | Szkło |
| Szerokość pola szklanego | 348 mm |
| Głębokość pola szklanego | 512 mm |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Seria | 650 |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Rodzaj pól grzewczych | Indukcja |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Ułożenie pól grzewczych | 1 x 5 kW |
| Wielkość pól grzewczych | Ø 220 mm |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | – |
| W zestawie | – |
| Moc przyłączeniowa | 5 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 295 mm |
| waga | 24 kg |
Faktura VAT.
Podana cena oznacza cenę VAT.
ID 13433
SKONTAKTUJ SIĘ
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE