Witryna chłodnicza ekspozycyjna 78 l z oświetleniem LED biała
OPIS
Nr katalogowy: YG-05055
Opis:
Witryna chłodnicza wolnostojąca marki YATO o pojemności 78 L w kolorze białym.
Wykorzystanie przy produkcji wysokiej jakości surowców sprawia, że witryna chłodnicza charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz relatywnie niskimi kosztami utrzymania.
Urządzenie dzięki nowoczesnemu designowi świetnie sprawdza się na froncie wszystkich cukierni, kawiarni i restauracji. Witryna przeznaczona do ekspozycji ciast, tortów, napojów orzeźwiających czy różnego rodzaju przekąsek.
Witryna chłodnicza YATO wyposażona jest w oświetlenie LED, dzięki czemu ciasta lub napoje prezentowane są w odpowiednim kolorze, który oddaje naturalne barwy produktów.
Urządzenie wyposażone jest w 3 wzmacniane półki powlekane ochronnym PVC o regulowanej wysokości mocowania oddzielone od pracowników i klientów hartowanym szkłem. Dostęp do ekspozycji odbywa się za pośrednictwem otwieranych drzwiczek umieszczonych z tyłu witryny. Natomiast przednia oraz boczne szyby urządzenia wykonana są z dwuwarstwowych szyb hartowanych ułatwiających przeglądanie ekspozycji.
Zastosowanie szkła hartowanego zapewnia dużą wytrzymałość oraz bardzo dobre właściwości izolujące.
Czynnik chłodniczy R600a sprawia, że witryna pracuje w zakresie temperatur od 0 do 12°C.
Technologia chłodzenia wymuszonego oraz funkcja automatycznego rozmrażania zapewniają bardzo efektywną pracę, a jednocześnie są energooszczędne. Zastosowanie chłodzenia wymuszonego zapewnia równomierne rozprowadzanie powietrza wewnątrz urządzenia, gwarantując tym samym równą temperaturę na każdej półce.
Sterownik elektroniczny służący do ustawiania temperatury chłodzenia zapewnia dokładną kontrolę nad warunkami panującymi w witrynie.
Dane techniczne:
| Szerokość | 420,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 380,00 mm |
| Wysokość | 960,00 mm |
| Pojemność | 78,00 l |
| Oświetlenie | Tak |
| Kolor | biały |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 12 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie