Witryna chłodnicza ekspozycyjna 400 l z oświetleniem LED
OPIS
Nr katalogowy: YG-05068
Opis:
Witryna chłodnicza wolnostojąca marki YATO o pojemności 400 L w kolorze czarnym.
Wykorzystanie przy produkcji wysokiej jakości surowców sprawia, że witryna chłodnicza charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz relatywnie niskimi kosztami utrzymania.
Urządzenie dzięki nowoczesnemu designowi świetnie sprawdza się na froncie wszystkich cukierni, kawiarni i restauracji. Witryna przeznaczona do ekspozycji ciast, tortów, napojów orzeźwiających czy różnego rodzaju przekąsek.
Witryna chłodnicza YATO wyposażona jest w oświetlenie LED, dzięki czemu ciasta lub napoje prezentowane są w odpowiednim kolorze, który oddaje naturalne barwy produktów.
Urządzenie wyposażone jest w 2 wzmacniane i chromowane półki o regulowanej wysokości mocowania oddzielone od pracowników i klientów hartowanym szkłem. Dostęp do ekspozycji odbywa się za pośrednictwem otwieranych drzwiczek umieszczonych z tyłu witryny. Natomiast przednia oraz boczne szyby urządzenia wykonana są z dwustronnych szyb hartowanych ułatwiających przeglądanie ekspozycji.
Zastosowanie szkła hartowanego zapewnia dużą wytrzymałość oraz bardzo dobre właściwości izolujące.
Czynnik chłodniczy R600a sprawia, że witryna pracuje w zakresie temperatur od 0 do 12°C.
Technologia chłodzenia wymuszonego oraz funkcja automatycznego rozmrażania zapewniają bardzo efektywną pracę, a jednocześnie są energooszczędne. Zastosowanie chłodzenia wymuszonego zapewnia równomierne rozprowadzanie powietrza wewnątrz urządzenia, gwarantując tym samym równą temperaturę na każdej półce.
Sterownik elektroniczny służący do ustawiania temperatury chłodzenia zapewnia dokładną kontrolę nad warunkami panującymi w witrynie. Dodatkowo zainstalowany jest wyłącznik zasilania umożliwiający uruchomienie lub wyłączenie witryny w każdym momencie bez konieczności odłączania jej od zasilania.
Witryna chłodnicza YATO została wyposażona w kółka umożliwiające łatwe przesuwanie urządzenia w dowolne miejsce. Dodatkowo wkręcane nóżki stabilizują witrynę oraz pozwalają na jej wypoziomowanie.
Dane techniczne:
| Szerokość | 650,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 650,00 mm |
| Wysokość | 1 908,00 mm |
| Oświetlenie | Tak |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | Prąd |
| Moc elektryczna | 636 |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 12 °C |
| Sterowanie | elektroniczne |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie