Kuchenka mikrofalowa 26 l elektroniczna 1050 W
OPIS
Nr katalogowy: 775313
Opis:
Szybkie podgrzewanie potraw to podstawowy aspekt działalności wielu małych lokali gastronomicznych, fast foodów, czy sklepów oferujących ciepłe przekąski. Możliwość szybkiego zaserwowania dań będzie doskonałym wyróżnikiem na tle konkurencji.
Kuchenka mikrofalowa marki Samsung to podstawowe urządzenie zarówno w małych lokalach gastronomicznych, jak i w domu lub biurze. Małe gabaryty oraz duża pojemność i moc sprawiają, że mikrofalówka przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy szybko podgrzać jedzenie.
Urządzenie umożliwia podgrzewanie potraw w 5 poziomach mocy: 100, 70, 50, 30 lub 15% oraz rozmrażanie 158 W. Wysoka moc maksymalna gwarantuje szybkie podgrzewanie dań.
Kuchenka mikrofalowa została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w zachowaniu czystości. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w przeszkolone drzwi, co umożliwia śledzenie całego procesu podgrzewania.
Sterowanie mikrofalówką odbywa się przy pomocy 2 pokręteł: czasu i mocy, dzięki czemu każdy użytkownik dokładnie ustawi odpowiednie parametry.
Za odpowiedni proces podgrzewania odpowiada 1 magnetron umieszczony na prawej ścianie komory.
Mikrofalówka została wyposażona w timer do 35 minut.
Dane techniczne:
| Szerokość | 517,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 412,00 mm |
| Wysokość | 297,00 mm |
| Długość | 297,00 mm |
| Pojemność | 26,00 l |
| Wewnętrzna szerokość | 336,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 349,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 225,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1050 |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie