Kostkarka do lodu chłodzona powietrzem 50 kg/24 h
OPIS
Nr katalogowy: 271780
Opis:
Pobudzająca, mrożona kawa? Kolorowy, mocno schłodzony drink? A może orzeźwiająca, zimna woda z cytryną i miętą? Do każdego z tych pysznych napojów niezbędna jest duża ilość lodu.
Kostkarka do lodu firmy Hendi to obowiązkowe wyposażenie kawiarni, barów i restauracji serwujących mrożone desery, drinki i koktajle. Urządzenie wytwarza przezroczyste, częściowo puste kostki – taka forma daje dużą powierzchnię chłodzącą.
Obudowa w całości została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, cechującej się odpornością na uderzenia, wstrząsy i zarysowania, łatwością w czyszczeniu, a tym samym higienicznością. Sterowanie elektroniczne zapewnia precyzyjną i prostą obsługę urządzenia.
Dla zapewnienia maksymalnego komfortu pracy w kostkarce zastosowano specjalny system, który informuje użytkowników o braku wody oraz zapełnieniu zbiornika gotowymi kostkami. Dzięki temu nie ma konieczności ciągłego sprawdzania stopnia napełnienia.
Do zestawu dołączone są wąż doprowadzający i odprowadzający wodę oraz szufelka do lodu.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 398 mm |
| Głębokość | 546 mm |
| Wysokość | 682 mm |
| Wydajność na dobę | 50 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Pojemnik zapasu | 7 kg |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 293 W |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie