Blender z obudową wyciszającą 2,5l
OPIS
Nr katalogowy: 230688
Opis:
Blender z obudową wyciszającą marki Hendi to niezastąpione urządzenie we wszystkich lokalach serwujących koktajle, smothies oraz desery z owoców i warzyw. Urządzenie dzięki wysokiej mocy równie dobrze sprawdzi się przy kruszeniu lodu.
Blender został wyposażony w wyciszającą obudowę wykonaną z poliwęglanu. Dla zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa urządzenie działa tylko, gdy obudowa jest zamknięta.
Zastosowanie wyciszającej obudowy sprawia, że blender jest znacznie cichszy od swoich konkurentów, dzięki czemu można go używać nawet na sali.
Urządzenie wyposażone w manualne sterowanie za pomocą panelu z pokrętłem do regulacji obrotów.
Dodatkowo blender posiada funkcję trybu pulsacyjnego.
Za blendowanie oraz kruszenie odpowiadają wymienne ostrza ze stali nierdzewnej z powłoką tytanową.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | poliwęglan, stal nierdzewna, tworzywo abs |
|---|---|
| Szerokość | 252 mm |
| Głębokość | 258 mm |
| Wysokość | 547 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 1680 W |
| Temperatura minimalna | -40 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Pojemność | 2.5 l |
| Waga | 12.00 kg |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie