Dodano dnia 12 czerwca 2025
Bemar elektryczny do zup z kociołkiem 6,5 l Hotpot
950 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr katalogowy: 605065
Opis:
Bemar elektryczny do zup z kociołkiem o pojemności 6,5 litra to niezastąpione urządzenie w każdej restauracji serwującej posiłki w formie bufetu.
Wykonanie ze stali nierdzewnej jest gwarancją trwałości, odporności na uszkodzenia mechaniczne, łatwości w czyszczeniu oraz bezpieczeństwa dla żywności. Dzięki temu urządzenie zawsze estetycznie się prezentuje i może być użytkowane w profesjonalnej gastronomii.
Zakres temperatury wynosi od 35 do 95°C, dzięki czemu możemy dostosować moc grzania odpowiednio do potrzeb. Sterowanie przy pomocy ergonomicznego pokrętła zapewnia bezproblemową obsługę urządzenia. Wygodny uchwyt do podnoszenia pokrywy minimalizuje ryzyko poparzeń.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 255 mm |
| Głębokość | 280 mm |
| Wysokość | 330 mm |
| Pojemność | 6.5 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 200 W |
| Temperatura minimalna | 35 °C |
| Temperatura maksymalna | 95 °C |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Waga | 4.50 kg |
Faktura VAT.
ID 15307
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie