Pojemnik termoizolacyjny cateringowy 510x300x200 mm 30 l
OPIS
Nr katalogowy: YG-09250
Opis:
Pojemnik izotermiczny cateringowy YATO o pojemności 30 L.
Pojemnik przeznaczony do restauracji, hoteli, firm cateringowych oraz stołówek.
Obudowa pojemnika została wykonana z polietylenu, dzięki czemu naczynie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w utrzymaniu czystości.
Zastosowanie specjalnej warstwy izolacyjnej między ściankami polietylenu zapewnia utrzymanie temperatury przez wiele godzin. W przypadku gorącej zawartości strata ciepła to zaledwie 5°C w ciągu 4 godzin, a w przypadku zawartości zimnej, wzrost temperatury to zaledwie 3°C w ciągu 4 godzin. Wysoka wydajność termoizolacyjna klasyfikuje termos YATO w czołówce najefektywniejszych termicznie narzędzi cateringowych do przechowywania żywności.
Silikonowa uszczelka zamontowana w pojemniku zabezpiecza przed niekontrolowanym rozlewaniem się płynnej zawartości. Uszczelka, dzięki silikonowej strukturze i możliwości demontażu zapewnia możliwość mycia pod bieżącą wodą.
Pojemnik wyposażony jest w 2 specjalne wgłębienia oraz 4 masywne zatrzaski ze stali nierdzewnej, ułatwiające przenoszenie oraz transport.
Pojemnik przeznaczony do przechowywania i transportu pojemników GN 1/1.
Dane techniczne:
| Szerokość | 610,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 410,00 mm |
| Wysokość | 310,00 mm |
| Pojemność | 30,00 l |
| Wewnętrzna szerokość | 510,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 300,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 200,00 mm |
| Materiał wykonania | polietylen |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie