Pakowarka próżniowa wolnostojąca 420 mm
OPIS
Nr katalogowy: YG-09310
Opis:
Profesjonalna wolnostojąca pakowarka próżniowa YATO to idealne urządzenie dla zakładów gastronomicznych, sklepów czy restauracji.
Możliwość pakowania próżniowego pozwala na bezpieczne przechowywanie żywności w specjalistycznych workach, bez dostępu do tlenu, dzięki czemu zapakowane produkty znacznie dłużej zachowują świeżość. Próżniowo zapakowane produkty można przez bardzo długi czas przechowywać w chłodziarko-zamrażarce.
Pakowanie próżniowe pozwala zminimalizować straty związane z wyrzucaniem niezużytych produktów oraz pozwala przechowywać produkty sezonowe.
Urządzenie równie dobrze sprawdza się do marynowania potraw. Dzięki wytworzonej próżni marynata wnika znacznie głębiej w produkt i znacznie lepiej oddaje swój smak.
Pakowarkę YATO można wykorzystywać do gotowania metodą sous vide.
Pompa wbudowana w urządzenie pozwala osiągnąć wydajność do 20m3/h, co w połączeniu z listwą zgrzewająca o szerokości do 420 mm zapewnia bardzo szybki czas pakowania nawet dużych worków.
W pełni automatyczny proces pakowania oraz możliwość regulacji czasu zgrzewania znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Czytelny cyfrowy wyświetlacz zamontowany z przodu urządzenia gwarantuje możliwość kontroli nad procesem pakowania.
Komora próżniowa, o wymiarach 420x310x75(125) została wykonana z grubej stali nierdzewnej, co gwarantuje długi okres użytkowania. Zaokrąglony kształt komory ułatwia utrzymanie jej w czystości.
Pokrywa pakowarki zrobiona jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego w transparentnym kolorze, dzięki czemu można śledzić proces pakowania. Dodatkowo pokrywa posiada wgłębienie, które zwiększa wysokość komory z 75 mm do 125 mm, umożliwiając pakowanie większych produktów
Dane techniczne:
| Szerokość | 475,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 555,00 mm |
| Wysokość | 1 000,00 mm |
| Długość listwy zgrzewającej [mm] | 420,00 |
| Wewnętrzna szerokość | 310,00 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 420,00 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 125,00 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 900 |
| Wydajność pompy [m3/h] | 20 |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie